Mila Vašíčková

 
 

         

 

Tanečnice a grafička skupiny. Ve skupině působí už od roku 2005. Vystupovala v představeních předešlé vedoucí souboru Jitky Semotamové (do roku 2010) a ve všech inscenacích po roce 2010 (Fialová, Už letím, Smyčka, Ne-závislosti, Půl je nic, Bez mezí). Mila je živým důkazem toho, že tančit lze v každém věku. Její věk byste jí rozhodně nehádali! 

Mili, co pro tebe znamenají Proty boty?

"Proty boty jsou pro mne více než volnočasová aktivita, je prostě bezva být součástí souboru, společně nacházet cestu ve tvorbě představení, být spolu na jevišti a trávit společný čas na festivalech i mimo jeviště. Proty boty se staly pro mne součástí života. Do souboru jsem přišla na konci roku 2005 a netušila jsem, co mně čeká a jsem ráda, že jsem pozvání přijala. Mám ráda pohyb. Časem jsem se začala věnovat i produkci, tvorbě plakátů a programů představení, baví mě to."

Které představení Proty boty máš nejraději?

"Za dobu, co jsem členkou integrované skupiny jsem byla součástí mnoha představení, těžko vybírat. Moc ráda vzpomínám na inscenaci Už letím, hlavně na krásnou atmosféru na zkouškách a představeních. Mezi oblíbené patří také Smyčka nebo Forma a tvar."

 

Kontakt

Kudy k nám?

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode